PAR MANI

Esmu interjera dizainere Nataļja Šaraņeviča. Vēlos dalīties savā pieredzē un palīdzēt iekārtot jūsu mājokli, radot funkcionālu, mājīgu un harmonisku vidi.

Esmu absolvējusi Baltijas Starptautisko akadēmiju (līdz 2006. g. Baltijas Krievu institūts), apgūstot kultūras projektu vadības programmu. Vēlāk ieguvu interjera un dekoratora specialitāti skolā-studijā “Dekors”. Ārpus šīm mācību iestādēm regulāri pilnveidojos dažādos kursos un apmācībās; esmu apguvusi arī ainavu dizainera specialitāti. 

Ar interjera dizainu esmu saistīta kopš 2005. gada, gūstot pieredzi mēbeļu salonos, projektējot mēbeļu skices, un vēlāk arī uzsākot savu interjera dizaineres praksi. Šodien jau varu lepoties ar pieredzi, kas gūta darbā gan ar vietējiem klientiem, gan nerezidentiem. 

Interjera dizains - tā ir daļa no manas dzīves, mana aizrautība. Katram klientam atrodu individuālu pieeju, jo mūsu katra izpratne par stilu un ēstētiku ir atšķirīga. Tāpat cenšos ņemt vērā katra klienta individuālo budžetu. Panākumi un veiksmīga interjera projekta realizācija manā skatījumā ir tad, kad sastopoties klienta vīzijām un vēlmēm, interjerā izdevies saglabāt  individualitāti. 

Dizainera darbs - tā ir pastāvīga kustība, nepārtrauktas apmācības un jaunu zināšanu apguve. Dizainerim ir jāiet līdzi laikam, tāpēc viņa pienākums ir turēt roku uz jaunāko tendenču pulsa. Dizaineris mācās visu mūžu. 

Šodien interjera dizainera pakalpojumi - tā vairs nav greznība, bet nepieciešamība, ļaujot ieekonomēt laiku, naudu, kā arī saudzējot nervus. 

 .